Trener Širokog psovao majku sudiji i njegovom asistentu
Široki Brijeg i Borac odigrali su na Pecari sjajan meč, koji je završen rezultatom 2:2.
23.02.2020. u 20:07

Vodio je Borac sa 2:0 nakon 14. minuta igre, domaći tim se vratio u drugom poluvremenu, na kraju je čak mogao i slaviti da nije bilo odlično raspoloženog Mladena Lučića.

Sudija Admir Šehović je u finišu meča isključio pomoćnog trenera Širokog Brijega Nenada Džidića. Širokobriježani su poslije jedne sporne situacije u šesnaestercu Borca tražili penal, arbitar Šehović se nije oglasio.

Nakon toga su uslijedile uvrede s klupe domaćih. Kako je navedeno u izvještaju, Džidić je ušao u teren za igru i psovao majku glavnom sudiji, a zatim nakon izlaska sa terena nastavio sa psovanjem majke prvom asistentu kada je prolazio pored njega.