Isključenje u Trebinju
Trener Maksimović psovao majku sudiji Kesiću
Borac je u današnjem susretu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine slavio u Trebinju protiv Leotara rezultatom 0:1.
14.11.2022. u 15:28

Banjalučani su do trećeg vezanog premijerligaškog trijumfa stigli pogotkom Milana Spreme iz 64. minute.

Domaćini su poslije toga ostali s igračem manje. U 68. minuti isključen je Dejan Uzelac. Iskusni stoper prvo je zbog prekršaja zaradio žuti karton, a potom je drugu javnu opomenu dobio zbog prigovora pa je morao na prijevremeno tuširanje.

Isključen je i trener domaćih Marko Maksimović. Prema izvještaju iz zapisnika utakmice, Maksimović je  psovao majku glavnom arbitru meča Draganu Kesiću iz Bosanske Gradiške. On je prethodno zaradio žuti karton zbog prigovora.

To znači da Uzelac neće biti na terenu u narednom meču Leotara protiv Sarajeva, a da Maksimović neće moći na klupu...