TOK UTAKMICE: Velež - Zrinjski 1:3
Fudbaleri Veleža poraženi su od Zrinjskog sa 1:3 u zaostaloj utakmici 17. kola Premijer lige BiH, koja je odigrava večeras na stadionu Rođeni.
08.03.2023. u 17:55

Tekstualni prijenos mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

______________________

90. minut: završen je meč u Mostaru, zaslužen trijumf Zrinjskog.

90. minut: Igrat će se još tri minute sudijske nadoknade.

84. minut: Sada dobra akcija Veleža, ali Jakovljević uklizava ispred Blagojevića i izbacuje loptu u korner.

69. minut: Sada je Memija pogriješio, ali Haskić to nije iskoristio. Tačnije, Barišić i Jakovljević otklonili su opasnost ispred gola Zrinjskog.

63. minut: GOOOOOLLLLLLL! Zrinjski vodi 3:1! Sjajna akcija Plemića, koju je u gol pretvorio Ivančić.

57. minut: Kiš šutira glavom nakon prekida, ali golman Rođenih izbija loptu u korner.

49. minut: Wallace se nije najbolje snašao pred golom Zrinjskog.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Mostaru.

45. minut: Prijeti sada Sučić, ali brani golman Veleža.

34. minut: GOOOOOOLLLLL! Ćuže je uposlio Kiša, koji glavom trese mrežu Rođenih.

31. minut: Prijeti sada Kiš, ali brani Bogdanović i spašava Velež.

28. minut: GOOOOOOLLLLL! Haskić je izjednačio!

19. minut: GOOOOOOLLLLL! Šikalo je pogriješio, a Ilinković matirao Bogdanovića.

VEZANI TEKST - Žestok udarac za Zrinjski: Na Velež bez najboljeg igrača

11. minut: Deset minuta je iza nas, bez većih uzbuđenja, izuzmemo li polupriliku koju je imao Velež na otvaranju utakmice.

2. minut: Jakovljević otklanja opasnost ispred Wallaca.

1. minut: Počeo je derbi na stadionu Rođeni.

17:59 sati: Red Army, najvatreniji navijači Veleža, odlučili su da bojkotuju derbi, jer na tribinama nema ni Ultrasa, navijača Zrinsjkog.

17:57 sati: Nemanja Bilbija, najbolji igrač PLBiH, nije u startnoj postavi Plemića, što će biti veliki hendikep za goste.

17.55 sati: Dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Velež - Zrinjski.