Las Palmas
TOK UTAKMICE: Španija 1:0 Bosna i Hercegovina
Tekstualni prijenos meča iz Las Palmasa mogli ste  pratiti na portalu Faktor.ba
18.11.2018. u 20:07

Fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine i Španije poražena je od Španije u  prijateljskoj utakmicu na stadionu Las Palmasa rezultatom 1:0.

Tekstualni prijenos meča iz Las Palmasa mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

___________________________________________________________________________________

Kraj utakmice.

Tri minute nadoknade.

80. minut: Dvostruka izmjena u BiH. Sarića je zamijenio Prcić, a umjesto Višće na terenu je Bajić.

78. minut: GOOOOL.  1:0 za domaće. Rezervista Brais Mendez je strijelac za Španiju.

63. minut: Prva izmjena u bh. selekciji. Krunića je zamijenio Duljević.

58. minut: Morata je promašio  zicer. Mnogo sreće sada za bh. tim.

55. minut: Žuti karton za nervoznog Moratu.

52. minut: Prva velika šansa za BiH. Sjajno je Džeko uposlio Višću, na čije ubacivanje kasni Krunić.

50. minut: Izmjena u timu Španije. Azpicilueta mijenja Jonnyja.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme. Jaka kiša pada u Las Palmasu.

Kraj prvog poluvremena u Las Palmasu. Nema pogodaka.

43. minut: Džeko uzvraća na drugoj strani nakon dodavanja Gojaka. Lopta odlazi preko gola.

41. minut: Isco šutira u dobro postavljenog Šehića.

39. minut: Žuti karton za Sarića.

25. minut: Španija uglavnom ima loptu u nogama, čak 73% posjeda, ali bez ozbiljnijih akcija.

21. minut: Gaya je dobio žuti karton zbog oštrog starta nad Višćom.

17. minut: Asensio prijeti,  lopta se od Bičakčića odbija u korner.

10. minut: Nema promjene rezultata, ni većih prilika. Španci imaju blagu inicijativu.

1. minut: Počeo je susret.

- 5 minuta: U toku je intoniranje himne Bosne i Hercegovine.

- 10 minuta: Prije starta meča od repprezentacije Španije će se oprostiti veznjak David Silva.

Španija i BiH sastale su se sedam puta. Crvena furija je ubilježila pet pobjeda, a dva meča su okončana neriješenim rezultatom.