PLBiH
TOK UTAKMICE: Olimpik - Velež 2:1, Zrinjski - Mladost 2:0
Dva susreta 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana su danas. Na Otoci su igrali Olimpik i Velež, dok su u Mostaru snage odmjerili Zrinjski i Mladost.
12.09.2020. u 16:16

Tekstualni prijenos utakmica sa Otoke i stadiona Pod Bijelim brijegom mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________________________________________________________________________________________

Kraj u Mostaru. Zrinjski je slavio sa 2:0.

78. minut: GOOOOOOOOLLLLLL. Bilbija konačno pogađa.

70. minut: Hiroš iz kornera pogađa stativu. Sreća je sada na strani Plemića.

69. minut: Mladost napada i sa igračem manje.

62. minut: Malo je nedostalo da Jakovljević postigne autogol. Bit će korner za Mladost.

59. minuta: Mladost je zaprijetila preko Hiroša čiji udarac brani Brkić.

51. minut: Domaći napadaju i u drugom poluvremenu i samo je pitanje kada će "pasti" drugi gol.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Mostaru.

43. minut: Lijepa kombinacija igrača Mladosti, ali Barbarić blokira udarac Vazde.

41. minut: Još jedan nevjrovatan promašaj Bilbije. Sa pet metara nogom je šutirao preko gola.

38. minut: Bilbija glavom šutira preko gola.

35. minut: GOOOOOOOLLLLLL. Zrinjski vodi golom Ivančića.

31. minut: Pola sata igre je iza nas, Mostarci imaju inicijativu, ali bez konkretnijih prijetnji pred golom Bukvića kojem se sada ukazuje pomoć.

26. minut: Filipović je zakasnio na ubacivanje Bilbije.

14. minut: Crveni karton dobio je Mahmić. Mladost ostaje sa deset igrača. Sudija Dražen Marić možda je bio i prestrog prema defanzivcu gostujuće ekipe.

7. minut: Nevjerovatan promašaj Jakovljevića, stopera Zrinjskog. Na drugoj strani poništen je gol Hadžiću... Diskutabilna situcija pred golom Zrinjskog.

7. minut: Bez većih uzbuđenja na stadionu Pod Bijelim brijegom.

1. minut: Počeo je meč Zrinjski - Mladost.

Od 20 sati igraju Zrinjski i Mladost. Ostanite uz Faktor.ba.

Kraj utakmice na Otoci. Olimpik je savladao Velež sa 2:1.

84. minut: Ćivić je mogao izjednačiti, ali nije bio precizan.

70. minut: GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Velež se vraća "u život". Za 2:1 sa bijele tačke pogodio je Cvijanović. Bandić je na bijelu tačku pokazao nakon što je Adžem igrao rukom.

55. minut: GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Velež je na koljenima, za 2:0 pogađa Osmanović. Milanović je odlično proigrao kapitena Vukova koji je zakucao loptu pod prečku.

52. minut: GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Olimpik vodi na Otoci, a strijelac je Adžem.

48. minut: Olimpik je zaprijetio preko Milanovića, koji je šutirao iz slobodnjaka, ali Bobić brani.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Otoci. Bez golova - 0:0.

41. minut: Vukovi su u dva navrata tražili najstrožiju kaznu, ali je sudija Antoni Bandić procijenio da nije bilo materijala za penal(e).

30. minut: Probudio se i Olimpik. Zaprijetili su Vukovi preko Hadžanovića, ali Bobić brani.

24. minut: Bez uzbuđenja na Otoci.

15. minut: Aktivniji su gosti u prvoj trećini prvog poluvremena, ali promjene rezultata nema.

5. minut: Još jedna prilika za goste. Ovčina je uhvatio volej, ali nije bio precizan.

2. minut: Opet su Rođeni u akciji, ovaj put Zeljković glavom šutira preko gola.

1. minut: Gosti su prvi zaprijetili, ali ubačaj Cvijanovića blokira odbrana domaćih.

1. minut: Počeo je meč na Otoci.

16.25 sati: Poštovani posjetioci dobrodošli na tektualni prijenos utakmice Olimpik - Velež koji počinje u 16.30 sati.