TOK UTAKMICE: Olimpik - Velež 1:1
Utakmicom Olimpik - Velež koja je odigrana na Koševu, spuštena je zavjesa na 24. kolo Premijer lige BiH.
05.04.2021. u 17:45

Vukovi se bore za "goli život" u premijerligaškom društvu, dok su Rođeni u vrhu tabele i cilj im je plasman u Evropu.

U dosadašnja dva meča ovih timova u aktuelnoj sezoni slavili su domaći. Na Otoci je bilo 2:1 za Olimpik, a u Vrapčićima 2:0 za Velež.

Utakmicu je sudio Elvis Mujić iz Banovića.

________________________________________________________________________

KRAJ NA KOŠEVU - 1:1.

94. minut: GOOOOOLLLLLL! Osmanović je pogodio za 1:1.

94. minut: Penal za Olimpik!

90. minut: Četiri minute nadoknade.

85. minut: Sve je manje vremena za Vukove da spase bar bod.

68. minut: Velika prilika za Šišića koji je tek ušao u igru. Izbio je sam pred golmana gostiju, ali je pogodio samo vanjski dio mreže.

60. minut: Sjajna prilika za Vukove. Nakon ubačaja Čurjurića iz slobodnjaka Isić odlično šutira glavom, ali Bogdanović brani.

55. minut: Još jedan pokušaja Veleža. U prilikama je bio Ovčina, ali nema promjene rezultata.

47. minutGOOOOOOOOLLLLLLL! Velež vodi. Radovac je šutirao, Hadžić odbio loptu do Darija, a on pogodio za 0:1.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Koševu.

44. minut: Ponovo je pokušao kapiten Vukova, no nema promjene rezultata.

36. minut: Osmanović je pokušao iz velike udaljenosti, ali je Bogdanović na mjestu.

34. minut: Velika prilika za Velež. Anđušić je lobovao golmana Olimpika, ali je stoper Horić spasio Vukove. Najbolja prilika na utakmici.

27. minut: Opasno je bilo pred golom Veleža. Horić je šutirao glavom, ali je pogodio svog saigrača Isića.

25. minut: Vehabović je zaprijetio golu Olimpika, ali rezultat se nije mijenjao.

11. minut: Velež je opasno zaprijetio, no bez udarca ka golu Vukova.

1. minut: Počeo je meč na Koševu.

17.45 sati: Dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Olimpik - Velež.