TOK UTAKMICA: Željezničar - Mladost 4:4, Zrinjski - Radnik 3:0
Prvu utakmicu 25. kola Premijer lige BiH u fudbalu od 17 sati na Grbavici su odigrali Željezničar i Mladost (4:4).
10.04.2021. u 16:45

Drugi današnji meč od 19 sati u Mostaru su igrali Zrinjski i Radnik (3:0), a tekstualni prijenos mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_____________________________________________________________

90. minut: Završen je meč u Mostaru, rutinski trijumf Zrinjskog.

90. minut: GOOOOOOOLLLLLLLLL! Todorović pogađa za 3:0.

76. minut: GOOOOOOOLLLLLLLLL! Njemanja Bilbija pogađa za 2:0.

75. minut: Juranović je ubacio iz slobodnjaka, ali Kozić je "pokupio" loptu.

54. minut: Bilbija je izblokiran, kontru je istrčao Huseinbašić, ali je mlako šutirao, pa golman domaćeg tima brani njegov udarac.

47. minut: Bilbija šutira "milimetar" pored gola.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Mostaru.

35. minut: Prečka za Zrinjski. Juranović je pogodio okvir gola.

19. minut: Dvije šanse za Zrinjski, odlične intervencije Kozića.

11. minut: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!  Juranović je pogodio za vodstvo svog tima.

1. minut: Počeo je susret u Mostaru.

Od 19 sati u Mostaru igraju Zrinjski i Radnik.

90. minut: Kraj na Grbavici, završeno je 4:4.

90. minut: GOOOOOOOLLLLLLLL! Štilić je pogodio za 4:4!

90. minut: Penal za Željezničar!

90. minut: GOOOOOOOOLLLLLLLL! Alić je iz slobodnjaka pogodio za nedostižnih 2:4.

82. minut: Zakuhalo se i u svečanoj loži, gdje je u verbalnom sukobu bio Hiroš sa jednim navijačem Želje.

80. minut: Velić brani pokušaj Miletića.

77. minut: Nevjerovatno je kako početničke greške prave igrači Želje.

69. minut: GOOOOOOOLLLLLLLLL. Juričić je smanjio na 2:3.

68. minut: Velić je odbranio i pokušaj Bekrića.

65. minut: Zec je promašio još jedan zicer, a Mladost je ostala bez još jednog igrača. Pocrvenio je Sadiku.

47. minut: Još jedna velika prilika za Plave, Zec je ovaj put traljavo šutirao, Velić brani.

46. minut: Stopostotna prilika za Želju, Štilić je promašio nemoguće.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Grbavici. Mladost vodi 3:1, ali ima i igrača manje.

45. minut: Lendrić je sada pokušao, ali mlako.

45. minut: Golman Mladosti ponovo zaustavlja pokušaj fudbalera Želje.

44. minut: Velić ponovo spašava Mladost nakon pokušaja Mujezinovića.

39. minut: Crveni karton za Žulja! Mladost će igrati sa deset igrača do kraja meča.

37. minut: Stopostona prilika za Plave. Zec je uposlio Lendrića, ali Velić brani.

36. minut: Osim je posegnuo za izmjenom, izašao je Bojo, a ušao Veselinović.

31. minut: Pokušao je Dejanović nakon prekida, ali je šutirao preko gola.

17. minut: GOOOOOOOOLLLLLL! Hadžić je pogodio za 3:1. Kardinalna greška Erića.

17. minut: GOOOOOOOOLLLLLL! Željezničar je konačno postigao gol ovog proljeća. Strijelac je Zec na ubacivanje Štilića.

15. minut: Zaprijetio je Dedić nakon slobodnjaka, glavom je šutirao pored gola.

9. minut: GOOOOOOLLLLLLLLLLL! Kakav pogodak Hiroša, skinuo je paučinu Željinog gola. Gostim imaju dva gola prednosti.

3. minut: GOOOOOOLLLLLLLLLLL! Mladost vodi 1:0. Hadžić je pogodio za vodstvo gostiju. Sijevnula je kontra, Hiroš je majstorski uposlio Hadžića, a ovaj matirao nemoćnog Erića.

1. minut: Počeo je meč na Grbavici. Dedić je pogodio prečku Željinog gola.

16:50 sati: Navijači Željezničara postavili su parole na južnoj, istočnoj i sjevernoj tribini, te su poručili šta misle o igri i rezultatima Plavih. Također, odali su počast nedavnom preminulom generalnu Armije RBiH Jovanu Divjaku.

VEZANI TEKST - Manijaci na Grbavici: Da li su Osim i njegovi izabranici izgubili podršku navijača?

16.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 25. kola Prmijer lige BiH.