Konferencijska liga
TOK UTAKMICA/ Tuzla City - Tre Penne 6:0, B36 Torshavn - Borac 3:1
Tuzla City se pobjedom protiv Tre Pennea iz San Marina na stadionu Grbavica rezultatom 6:0 plasirala u drugu rundu kvalifikacija za Konferencijsku ligu.
14.07.2022. u 16:45

Drugi bh. predstavnik u prvom kolu kvalifikacija, banjalučki Borca sramotno je ispao od ekipe B36 Torshavn s Farskih Otoka.

Tekstualni prijenos mečeva mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________

Enevoldsen pogađa za 4:3. Borac je ispao.

Subić neprecizan.

Heinesen je izjednačio na 3:3.

Piščević neprecizan - ostaje 3:2.

Nielsen smanjuje na 3:2. Pavlović je zaustavio njegov prvi udarac, ali je penal poništen zbog nepravilnog kretanja.

Iz drugog puta Ćorić pogađa za 3:1.

Ćorić treću seriju otvara promašajem, ali će imati popravni zbog toga što golman nije poštovao pravila.

Lukić pogađa za 2:1, a Pavlović brani udarac Eriksena.

Nattestad mirno za 1:1.

Tatar precizan - 1:o za Borac.

Kraj. Pobjednika će odlučiti penali.

120. minut: Nema promjene u produžecima. Sve je izvjesnije da će putnika u drugu rundu odlučiti penali.

106. minut: Nastavljen je susret. Odlučujućih 15 minuta, a ako ne bude promjene rezultata, igrači će izvoditi penale.

Završen je prvi produžetak.

105. minut: Golman Torshavna brani pokušaj Lukića, u nastavku akcije Mrakaić je reklamirao penal, ali sudija mu je pokazao javnu opomenu zbog simuliranja.

91. minut: Počeo je prvi produžetak.

Kraj. Igrat će se još dva produžetka po 15 minuta.

90. minut: I dalje 3:1 za B36 Torshavn. Sve smo bliži produžecima.

78. minut: Mrkaić ponovo prijeti. Prozujala je lopta pored stative...

75. minut: GOOOOL. Borac je smanjio. Strijelac je Benjamin Tatar. Banjalučani imaju rezultat za produžetke.

74. minut: Mrkaić pokušava, njegov udarac blokira odbrana Torshavna, a golman bez problema hvata loptu.

67. minut: GOOOOOL. Ponovo je precizan Egilsson. Ovo je rezultat koji B36 Torshavn vodi u narednu rundu.

66. minut: Ponovo penal za Torshavn. Sada je rezervista Lazić skrivio najstrožu kaznu.

59. minut: Sada Pavlović spašava Borac. Malo je nedostajalo da Torshavn postigne i treći gol.

56. minut: Lazić mijenja Melega.

53. minut: GOOOOOL. Egilsson postiže drugi gol.

52. minut: Penal za Torshavn. Isključen je Gajić. On je već imao žuti karton, skrivio je penal, zaradio drugu javnu opomenu i mora na prijevremeno tuširanje.

46. minut: Nastavljen je dvoboj na Farskim Otocima.

Kraj na Grbavici. Pobjeda Tuzla Cityja rezultatom 6:0. Naredni rival Tuzlacima bit će AZ Alkmaar.

Završeno je prvo poluvrijeme na meču B36 Torshavn - Borac. Domaći imaju gol prednosti, ali i igrača manje.

44. minut: Isključen je Jacobsen kod Torshavna. Zaradio je drugi žuti karton.

83. minut: Novi pogodak u mrežu Tre Pennea. Burić se upisao u strijelce. Tuzla City vodi 6:0.

36. minut: GOOOOL. Torshavn vodi protiv Borca. Lijepo je iz slobodnog udarca pogodio Egilsson. Farani su prepolovili zaostatak iz prvog susreta.

58. minut: GOOOOOL. "Petarda" na Grbavici. Šukilović je sada pogodio.

57. minut: GOOOOOL. Tuzlaci su u razmaku od osam minuta razbili goste iz San Marina. Sada je 4:0. Drugi put na meču strijelac je Smailagić.

50. minut: GOOOOOl. Sada je 3:0 za domaće. Kuzmanović se upisao u strijelce.

49. minut: GOOOOL. City vodi 2:0. Čeliković je matirao gostujućeg golmana.

46. minut: Nastavljen je susret na Grbavici.

1. minut: Krenuo je meč Torshavna i Borca na Farskim Otocima.

Kraj prvog dijela na Grbavici. Tuzla City na odmor nosi gol prednosti.

35. minut: GOOOOL. Smailagić je siguran sa 11 metara. Tuzlaci vode rezultatom 1:0.

Pogledajte vodeći gol Tuzla Cityja protiv Tre Penne

Posted by Faktor Sport on Thursday, July 14, 2022

34. minut: Penal za domaće. Nukić je oboren u šesnaestercu. Gosti negoduju kod glavnog arbitra, koji neće mijenjati odluku.

30. minut: Pola sata igre, Tuzla City ima inicijativu, ali mreže i dalje miruju.

15. minut: Mreže i dalje miruju.

5. minut: Novinari na Grbavici su izbrojali - Tre Penne ima podršku osam navijača, koji su smješteni na sjevernoj tribini.

1. minut: Počela je utakmica u pozorišnoj atmosferi na Grbavici.

17:42 Dvostruki strijelac za Tuzla City u prvom meču bio je džoker s klupe Salko Nargalić. On danas utakmicu počinje od prve minute.

17:40 Tuzla City je u velikoj prednosti na Grbavici, a gosti iz San Marina na klupi za rezerve imaju samo tri fudbalera.

17:39 Od 19 sati Borac gostuje kod B36 Torshavna. Banjalučki tim je u prvom meču slavio sa 2:0.

17:39 Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica bh. predstavnika u prvoj rundi kvalifikacija za Konferencijsku ligu.