TOK UTAKMICA/ Mladost - Široki 0:1, Sloboda - Tuzla City 0:2
Premijer liga Bosne i Hercegovine nastavljena je danas.
28.02.2021. u 12:17

Široki je slavio na gostovanju kod Mladosti 1:0, a Tuzla City je nadigrala Slobodu 2:0.

Tesktualni prijenos današnjih mečeva mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba

____________________________________________

Kraj na Tušnju. Tuzla City je slavila 2:0.

90. minut: Još tri minute nadoknade na Tušnju. I dalje je 2:0.

Kraj u Širokom Brijegu. Pobjeda gostiju za drugo mjesto na tabeli.

94. minut: GOOOOOL. Široki je poveo duboko u sudijskoj nadoknadi. Pogodio je Jurillj saa bijele tačke. Prethodno je Šabanović dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

62. minut: GOOOOL. Tuzla City vodi 2:0. Rustemović je bio precizan. Najbolje se snašao i glavom nakon kornera poslao loptu iza leđa Golubovića.

54. minut: Mogao je Tuzla City do drugog gola. Nevjerovatan promašaj Crnkića.

80. minut: Još deset minuta ostalo je do kraja u Doboju kod Kaknja. Mreže i dalje miruju.

50. minut: GOOOOOL. Tuzla City vodi 1:0. Brkić se iskupio za promašeni penal. Glavom je matirao Golubovića poslije centaršuta Karjaševića.

46. minut: Krenulo je drugo poluvrijeme na Tušnju.

67. minut: Bez pogodaka u Doboju kod Kaknja. Golman domaćih Bukvić sjajno je zaustavio Jurilja u situaciji jedan na jedan. Poslije toga Široki prijeti preko Ikića, ali bez promjene.

45. minut: Najbolja šansa za Slobodu u prvom dijelu. Beganović nakon prekida pokušao glavom, Muminović odbranio, lopta je završila u korneru koji sudija nije dozvolio da se izvede i poslao je igrače na odmor.

45. minut: Crnkić je bio u dobroj šansi, Golubović brani.

30. minut: Mnogo prekršaja i prekida na Tušnju. Sada je "požutio" Karjašević, a prije njega i Moris.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na utakmici Mladost - Široki (0:0).

5. minut: Golubović brani penal! Brkić je preuzeo odgornost i šutirao, golman Slobode sjajno pročitao namjeru Brkića i odbranio.

4. minut: Penal za Tuzla City: Kurtalić je oborio Brkića, a sudija Musić pokazao na bijelu tačku. Kurtalić je dobio žuti karton.

1. minut: Počeo je i susret u Tuzli.

30. minut: Nema golova u Doboju kod Kaknja. Široki je imao dvije dobre prilike preko S. Jurića i Vukoje.

1. minut: Sudija Haris Kaljanac dao je znak za početak meča Mladost - Široki.