Nezaustavljivi Traore
Terminator: Sprint iz Evropske lige o kojem svi pričaju, a tajna je u ulju za bebe?
Wolves se sinoć oprostio od nastupa u Evropskoj ligi.
12.08.2020. u 12:04

Engleski rival ostao je bez polufinala. Bolja je bila Sevilla koja je slavila 1:0. Gol odluke postigao je Ocampos u 88. minuti.

"Vukovi" su možda svoju najbolju šansu promašili u 13. minuti kada Jimenez nije realizirao penal. Najstrožu kaznu izborio je Adama Traore, bivši mladi španski reprezentativac koji izgleda kao terminator.

On je napravio nevjerovatan sprint. Uzeo je loptu na svojoj polovini terena, čuvari nisu imali način da ga zaustave, sve dok nije ušao u 16 metara, kada ga fudbaler Seville ruši, a sudija svira penal.

Za Traorea često defanzivci nemaju rješenje pa u želji da ga zaustave služe se povlačenjem za ruke. Međutim, on je pronašao rješenje i za takve situacije. Nedavno su u javnost isplivale fotografije da se "Dijete ulice" prije meča maže uljem za bebe.

Adama Traore je ponikao u Barceloni, gdje nikada nije dobio pravu priliku.