Kvalifikacije za EP
Svi igraju fudbal: Sudije iz BiH "svjedočile" senzacionalnoj pobjedi Andore protiv Turske
Andora je slavila sa 2:0, a zanimljivo na ovom meču pravdu je dijelila sudijska četvorka iz Bosne i Hercegovine
19.11.2019. u 20:16

Veliku senzaciju priredila je mlada reprezentacija Andore koja je večeras pred domaćim navijačima savladala Tursku u meču 6. kola kvalifikacija za Evropsko prvensto 2021. godine.

Andora je slavila sa 2:0, a zanimljivo na ovom meču pravdu je dijelila sudijska četvorka iz Bosne i Hercegovine. Glavni arbitar bio je Dragan Petrović, a asistirali su mu Sreten Udovičić i Damir Lazić. Ulogu četvrtog sudije obavljao je Zoran Grbić.

Andora je povela u 7. minuti golom Fernandeza. Rezultat se nije mijenjao do 86. minuta kada je sa bijele tačke za konačnih 2:0 pogodio Alaez.

Osim što je dosudio penal za domaće, Petrović je isključio Ozkacara, stopera Turske.