Ludnica u Engleskoj
Sudija svirao kraj, pa dosudio penal iz kojeg je United stigao do pobjede
Fudbaleri Manchester Unitedana nevjerovatan način stigli su do pobjede u gostima kod Brightona, gdje su slavili s 3:2.
26.09.2020. u 15:49

Domaćin je do prednosti stigao u 40. minuti kada je Maupay je "Panenkom" pogodio sa bijele tačke. Samo tri minute kasnije Dunk je autogolom izjedačio.

Poslije sedam minuta igre u drugom dijelu Rashford je pogodio, ali je njegov gol poništen. Ipak, u 55. minuti napadač Uniteda je došao na svoje i vratio prednost svom timu.

U nevjerovatnoj zaršnici susreta, tačnije u petoj minuti sudijske nadokande domaćin je izjednačio rezultat na 2:2.

Tim rezultatom se utakmica i završila, a onda se desilo nešto totalno nečuveno.

Glavni arbitar je nakon što je označio kraj susreta pregledao VAR i dosudio penal za Manchester United iz kojeg su Crveni đavoli postigli pogodak za prvu ovosezonsku pobjedu.

Nevjerovatnu situaciju iz finiša susreta pogledajte OVDJE.