Barca slavila

Suarez i rezervista Messi nisu dozvolili senzaciju

Objavljeno: 20.01.2019. u 22:47

Katalonci su na Camp Nou slavili protiv Leganesa sa 3:1

Barcelona je teže od očekivanog stigla do 14. ovosezonske pobjede u španskom prvenstvu.

Katalonci su na Camp Nou slavili protiv Leganesa sa 3:1. Prvak Španije meč je počeo bez najboljeg igrača Lionela Messija, koji je priliku čekao s klupe.

Barca je povela u 32. minuti preko Dembelea. Rezultat se nije mijenjao do 57. minute kada Braithwaite pogađa za 1:1.

Kada je vidio da je vrag odnio šalu, Valverde je poslao na teren Messija. U igru je ušao u 64. minuti, a poslije njegovog udarca i odbrane golmana gostiju, Suarez je pogodio za 2:1.

U drugoj minuti sudijske nadoknade Messi postiže 18. gol u sezoni za konačnih 3:1.