Kakav preokret
Šta se dogodilo na San Siru: Milan zabio Juventusu tri gola za šest minuta
Šta se dogodilo na San Siru? Pitanje je na koje malo ko ima odgovor. A posebno ne u Juventusu...
07.07.2020. u 23:23

Stara dama je sjajno otvorila drugo poluvrijeme, brzo postigla dva gola i povela protiv Milana. U 53. minuti semafor je pokazivao 0:2 (Rabiot i Ronaldo) i činilo se da je sve gotovo. Ali...

Pravo čudo dogodilo se za samo šest minuta kada je Milan postigao tri gola. Ibrahimović je u 62. minuti sa bijele tačke smanjio na 1:2.

Izjednačio je Kassie na asistenciju Ibrahimovića u 66, a za potpuni preokret pogodio je Leao u 68. minuti.

U 80. minuti Rebić je novim golom posramio Staru damu pogodivši za 4:2.

Naš Miralem Pjanić igrao je do 69. minute kada ga zamijenio Ramsey. Rade Krunić je kod Milana u igru ušao u 82. minuti umjesto Rebića, dok je golman Asmir Begović ostao na klupi.