Šta se dešavalo u Trebinju: Krunić psovao Gigoviću, isključen je
Burno je bilo u duelu Leotara i Slobode u 14. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine koji je završen 1:1.
23.10.2021. u 15:55

Tuzlaci su na Policama od 11. minute igrali s igračem manje. Isključen je Miloš Karišik.

U 72. minuti Leotar je iskoristio brojčanu nadmoć i poveo golom Miloša Aćimovića. Očekivalo se da će Trebinjci mirno meč privesti kraju, ali Sloboda nije odustajala i preko Mirsada Ramića u 88. minuti stigla do izjednačenja, na kraju i boda.

Karišik nije jedini isključeni akter duela u Trebinju.

U 76. minuti "pocrvenio" je i trener Leotara Branislav Krunić zbog psovanja glavnom sudiji Milošu Gigoviću.

Utakmica iz Trebinja jedina je koju ovog vikenda navijači nisu mogli pratiti u direktnom TV prijenosu.

Šta se sve dešavalo u Hercegovini, vjerovatno nećemo saznati niti nakon siromašnog izvještaja nositelja TV prava.

U međuvremenu predstavnik Slobode Adnan Salihović tvrdi da je lakše bilo igrati pod granatama...