Komšijski derbi
Srbija slavila protiv Crne Gore: Orlovi imali veliku prednost, na kraju spašavali pobjedu
Srbija nakon pet utakmica ima 11 bodova, Crna Gora četii boda manje i na drugom je mjestu
17.11.2018. u 17:10

Srbija je pobijedila Crnu Goru u pretposljednjem duelu divizije C Lige nacija.

Meč na Marakani završen je sa 2:1, a gosti mogu žaliti što iiz Beograda nisu odnijeli barem bod.

Srbija je na poluvremenu imala dva gola prednosti. Pogodili su Ljajić i Mitrović, a moglo je biti i ubjdljivije da je Mitrović kod rezultata 2:0 iskoristio penal.

Mugoša je u 70. minuti pogodio mrežu Srbije za 2:1.

Imali su poslije toga gosti svoje šanse, naročito u posljednjih 15 minuta. Poništen im je čak i pogodak.

Srbija nakon pet utakmica ima 11 bodova, Crna Gora četii boda manje i na drugom je mjestu. Treća je Rumunija sa šest bodova iz četiri susreta, a četvrta Litvanija bez bodova na kontu.