Savladali Real
Španski novinari pitanjima ponižavali fudbalere Sheriffa
Fudbaleri moldavskog Sheriff Tiraspola pobriuli su se za najveću senzaciju drugog kola grupne faze Lige prvaka.
29.09.2021. u 12:47

Debitant u evropskoj eliti sinoć je golom u 90. minuti stigao do pobjede na gostovanju kod Real Madrida, gdje je slavio s 2:1.

VEZANI TEKST - Srušio Real golom u 90. minuti: Je li to ostvarenje "sna" sa njegove tetovaže?

Moldavci, čiji dres novi i bivši mladi reprezentativac naše zemlje Stjepan Radeljić, šokirali su evropskog velikana, ali i cijelu Španiju. Tamošnjim novinarima kao da nije bilo pravo zbog trijumfa gostujućeg tima, pa su po završetku utakmice postavljali prilično neprimjerena pitanja igračima Sheriffa.

Novinari El Chiringuita nisu se libili postaviti svakakva pitanja igračima koje su očigledno svi podcijenili.

Gustavo Dulanto bio je tek jedan od fudbalera moldavskog prvaka koji je ostao iznenađen pitanjem da li su baš svi igrači Sheriffa profesionalci.

- Da, svi smo profesionalci - kratko je odgovorio Dulanto.