Debakl
Slovenija ispala među najgore reprezentacije Evrope
Slovenija i prije gostovanja u Sofiji za dva dana premijerno takmičenje u Ligi nacija završava na zadnjem mjestu
17.11.2018. u 12:05

Slovenska fudbalska reprezentacija remizirala je sinoć na domaćem terenu protiv Norveške rezultatom 1:1 i ispala u najslabiju, D diviziju UEFA Lige naroda.

Slovenija je povela golom Benjamina Verbiča u 9. minuti, a gosti su pet minuta prije kraja izjednačili preko Bjoerna Maarsa Johnsena te tako kolo prije kraja zadržali prvo mjesto s istim brojem bodva kao i Bugarska.

Slovenija i prije gostovanja u Sofiji za dva dana premijerno takmičenjee u Ligi nacija završava na zadnjem mjestu, sa samo dva boda i ispadanjem u zadnju Ligu.

U fudbalskoj reprezentaciji Slovenije očito nešto ne štima. U zadnjih 12 mjeseci promijenila su se tri selektora, a najveće zvijezde kao Jan Oblak i Kevin Krampl ne žele igrati za nacionalni tim.