PLBiH za žene
Sjajna partija izabranica Alme Hadžović: RK Hadžići-Interlogistic nastavio impresivan niz
U derbi utakmici između RK Hadžići-Interlogistic i ŽRK Mira- Prijedor, domaći tim je slavio rezultatom 37:27 i tako nastavio sjajan niz od 17 utakmica bez poraza u Premijer ligi BiH.
24.10.2021. u 19:33

Izabranice Alme Hadžović, već od prve minute kreću furiozno, te ohrabreni odličnim odbranama sjajne Anise Selimović prvo poluvrijeme završavaju rezultatom 21:13.

U drugom poluvremenu popularne lisice odličnom igrom, meč završavaju konačnim rezultatom 37:27.

Najefikasnije igračice u domaćoj bile su Maja Knezović i Ajla Čajić sa 8 pogodaka dok su u gostujućoj ekipi najbolji strijelci bili Azra Bašanović i Dragica Gligorević sa postignuth 7 golova.

Naredno kolo, ekipa RK Hadžići - Interlogistic gostuje u Ljubuškom gdje nas očekuje još jedna interesantna utakmica.