Bivši Zmaj
Senad Lulić protiv Apollona promašio nemoguće
Bivši reprezentativac BiH i kapiten Lazija Senada Lulić večeras je priliku dobio sa klupe
20.09.2018. u 21:02
Senad Lulić

Fudbaleri Lazio u prvom kolu Evropske lige savladali su na Olimpicu kiparski Apollon s 2:1.

Tim koji je u kvalifikacijama eliminisao Željezničar u dobrom svjetlu se pokazao na Olimpicu, no Nebeskoplavi su ipak bili prejaki za Kiprane.

Domaći su do 88. minute imali dva gola prednosti, a potom je Zelaya smanjio na 2:1.

Bivši reprezentativac BiH i kapiten Lazija Senada Lulić večeras je priliku dobio sa klupe. U igru je ušao u 73. minuti susreta, a u samom finišu utakmice imao je veliku priliku.

Lulić je uspio predriblari golmana, ali je na kraju loše šutirao i dozvolio da mu odbrambeni fudbaler Apollona na sa sjeva dva metra izblokira udarac, ili preciznije rečeno da ga zaustavi na gol-liniji.