Šehićev Erzurum upisao i četvrti poraz, Bašakšehir remizirao
Timovi bh. reprezentativaca otvorili su šesto kolo turske Super lige.
21.09.2018. u 21:05
Ibrahim Šehić

Erzurum BB, za koji brani Ibrahim Šehić, večeras je pred domaćom publikom poražen od Ankaragucua sa 1:0. Iako je domaći tim od osme minute susreta imao igrača više na travnjaku zbog isključenja Konea, do kraja nije uspio materijalizovati prednost igrača više. Da stvar bude gora, u posljednjoj minuti susreta Ozer je matirao bh. reprezentativca za pobjedu gostiju.

U drugom susretu između Bursaspora i Bašakšehira nije bilo pobjednika, nažalost po navijače niti golova.

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća našao se u početnom sastavu istanbulskog kluba. Gosti su u 52. minuti imali najbolju priliku za vođstvo, ali je Adebayor bio neprecizan sa bijele tačke.

Višća je igrao do 79. minute, kada ga je zamijenio Frei, a drugi Zmaj u redovima Bašakšehira, Riad Bajić, priliku je dobio u 87. minuti upravo umjesto tragičara Adebayora, ali bilo je to premalo vremena da bi uspio napraviti bilo šta.