Turska
Šehić se vratio na gol Konyaspora, još dva Zmaja igrala u porazu od Fenera
U meču 29. kola turske Super lige Fenerbahče je s uvjerljivih 3:0 trijumfovao u gostima kod Konyaspora.
08.03.2021. u 20:00

VEZANI TEKST - Šestom ovosezonskom asistencijom Hajradinović spasio Kasimpašu

Iako je Konyaspor poražen, dobra vijest za selektora Zmajeva Ivayla Peteva jeste činjenica da se među stative poslije dva mjeseca odsustva vratio prvi golman naše selekcije Ibrahim Šehić, i to kao kapiten svog tima.

Šehić je zbog povrede koju je doživio u januaru u periodu od skoro dva mjeseca propustio devet mečeva.

Ipak, gosti iz Istanbula su opravdali ulogu favorita, pa su i bez povrijeđenog Mesuta Ozila slavili s 3:0.

U periodu od 29. do 32. minute Fener je postigao dva gola, a strijelci su bili Adam Szalai i Osayi Samuel.

Konačnih 0:3 postavio je Serdar Aziz u posljednjim trenucima susreta.

Deni Milošević je igrao do 83. minute, dok je Amir Hadžiahmetović priliku dobio već u 36. minuti umjesto povrijeđenog Ismaela.

Bivši fudbalera Sarajeva Amar Rahmanović danas nije ulazio u igru.