Tužne scene
Saigrač nokautirao golmana Gorice: Banić nekoliko minuta nepomično ležao na terenu, hitno prevezen u bolnicu
Lokomtiva i Gorica sastale su se su 31. kolu HNL-a. Kod 2:1 rezultatu za domaći tim u samoj završnici meča teško je stradao Ivan Banić, golman Gorice.
01.05.2023. u 18:10

Golman Gorice je istrčao spriječiti udarac fudbalera Lokomotive, a jedan od njegovih saigrača ga je u namjeri da pomogne slučajno udario nogom u glavu.

Nastao je muk na stadionu, a igrači oba tima zagradili su prostor u kojem je ležao nepomični vratar Banić koji je ostao bez svijesti.

Nakon toga je uslijedilo pružanje pomoći golmanu Gorice koji je nakon nekoliko minuta iznesen s terena uz veliki pljesak s tribina.

Banić je nakon toga kolima hitne pomoći prevezen u bolnicu. Na gol Gorice do kraja je utakmice stao desni bek Momčilo Raspopović, jer je trener Gorice Željko Sopić dotad iskoristio svih pet izmjena.

Iz Gorice su potvrdili da Banić trenutno nalazi u bolnici i da je pri svijesti.