Bivši saigrači
Ronaldo nakon rasprave sa Higuainom: Rekao sam mu da se smiri
Argentinac je prvo dobio žuti, ali nakon protesta kod glavnog sudije, arbitar mu je pokazao crveni karton
12.11.2018. u 15:45
Cristiano Ronaldo

Fudbaleri Juventusa sinoć su u velikom derbiju italijanske Serie A sa 2:0 na San Siru savladali Milan. Stara dama slavila je golovima Mandžukića i Ronalda, a susret je između ostalog obilježio i iskusni argentinski napadač Gonzalo Higuanin.

Fudbaler koji u dresu Rossonera igra kao posuđeni igrač Juventusa u 41. minuti promašio je penal, da bi sedam minuta prije kraja utakmice zaradio crveni karton. Preciznije rečeno Argentinac je prvo dobio žuti, ali nakon protesta kod glavnog sudije, arbitar mu je pokazao crveni karton.

Poslije faula nad Benatijom i crvenog kartona, Higuain je dospio i u raspravu s Cristianom Ronaldom.

Uprkos žestokoj raspravi, Portugalac je nakon utakmice objasnio šta je rekao Higuainu.

- Rekao sam mu da se smiri jer rizikuje da dobije još žešću kaznu - kazao je Ronaldo.

- Nije uradio mnogo, bio je nervozan jer je njegova ekipa gubila i to je razumljivo. Nadam se da neće biti žestoko kažnjen - dodao je fudbaler Juventusa, koji je svlačionicu s Higuainom osim u Juventusu dijelio i u Real Madridu.