Zmaj bez minutaže
Ronald Koeman nakon golijade u San Sebastianu "kaznio" Pjanića
Miralem Pjanić nije dobio ni minute u visokoj gostujućoj pobjedi Barcelone nad Real Sociedadom (6:1).
22.03.2021. u 11:13

Bio je ovo treći susret u nizu u kojem Ronald Koeman fudbalskom reprezentativcu Bosne i Hercegovine nije dao ni minute.

Ipak, po završetku susreta na stadionu u San Sebastianu veznjak Blaugrane morao je odraditi lakši trening. Društvo mu je pravio Francisco Trincao, a sve po nalogu nizozemskog stručnjaka.

Katalonski Sport vijest o ovoj odluci Koemana objavio je s naslovom "Koeman nakon golijade natjerao Pjanića i Trincaa na dodatni rad".

Zbog čega su samo Pjanić i Trincao morali odraditi istrčavanja nakon utakmice, nije poznato.

Ono što je zanimljivo da je Trincao dobio priliku za igru od 84. minute, a još interesantnije je da se preostali igrači koji, kao ni Pjanić nisu igrali, nisu morali odraditi istrčavanja nakon utakmice.