Liga nacija
Remi Hrvatske i Engleske, Lukaku porazio Petkovićevu Švicarsku
U susretu 3. kola grupe A 4 Lige nacija Hrvatska i Engleska su na stadionu Rujevica u Rijeci odigrali 0:0
12.10.2018. u 22:53

U susretu 3. kola grupe A4 Lige nacija Hrvatska i Engleska su na stadionu Rujevica u Rijeci odigrale 0:0. Zbog kazne Hrvatskoj izrečene zbog kukastog krsta iscrtanog na travnjaku poljudskog stadionu prije tri godine, utakmica se igrala pred praznim tribinama. Poslije tri kola u ovoj grupi vodi Španija sa šest bodova, a Engleska i Hrvatska imaju po bod.

Belgija je s 2:1 grupe A2 Lige nacija savladala Švicarsku, a sve tri gola pala su u drugom poluvremenu. Ekipa Roberta Martineza povela je pogotkom Lukakua u 58. minuti, a Mario Gavranović je u 76. minuti zabio za izjednačenje. Ipak, šest minuta prije kraja meča napadač Manchester Uniteda je drugim golom večeras donio pobjedu selekciji koja se na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu okitila bronzanom medaljom.