Premier liga
Redsi i dalje maksimalni: Milner spriječio Lisice da odnesu bod s Anfielda
05.10.2019. u 17:56

Fudbaleri Leicester Cityja nisu uspjeli postati prvi su tim koji će ove sezone otkinuti bod Liverpoolu, Redsi su slavili s 2:1 golom u sudijskoj nadoknadi.

Redsi su poveli u 40. minuti susreta preko Manea, koji je pogodio poslije asistencije Milnera.

Sve do 80. minuti izabranici Jurgena Kloppa imali su minimalno vodstvo koje je anulirao pogodak Maddisona.

Gosti su imali bod u džepu sve do treće minute sudijske nadoknade, kada je iskusni James Milner sigurno realizovao penal i tako omogućio svom timu da zadrži stopostotan bodovni učinak u ovoj sezoni.

Golove s meča Liverpool - Leicester pogledajte OVDJE.

Visoku gostujuću pobjedu ostvarila je Aston Villa. Nekadašnji evropski prvak s 5:1 trijumfovao je u gostima kod Norwicha, glavnog rivala iz prošlosezonskog izdanja Championshipa.

U sastavu Kanarinaca i dalje nema povremenog bh. reprezentativca Marija Vrančića koji je povrijeđen.

Golove s meča Norwich - Aston Villa pogledajte OVDJE.

Everton ima početak sezone za zaborav, a danas su Karamele upisale peti ovosezonski poraz. Tim sa Goodison Parka danas je poražen na gostovanju kod Burnleyja s 1:0.

Remi Sheffield Uniteda (0:0) u gostima kod Watforda reprezentativac BiH Muhamed Bešić pratio je sa klupe za rezerve.