Liga prvaka
Real se spasio u 95. minuti, Dediću 90 minuta na Maksimiru
Fudbaleri Chelseaja savladali su Milan na San Siru u derbiju večeri 4. kola Lige evropskih prvaka.
11.10.2022. u 22:56

Plavci su slavili sa 2:0, a pitanje pobjednika riješeno je još u prvom poluvremenu.

U 18. minuti Tomori je skrivio jedanaesterac, zbog kojeg je dobio crveni karton, a Jorginho je pogodio za 0:1.

Prednost gostiju udvostručio je Aubameyang u 34. minuti. Rade Krunić je odigrao cijeli meč.

Gostujuću pobjedu ostvarili su i fudbaleri Leipziga koji su slavili kod Celtica.

Za iznenađenje programa koji je počeo u 21 sat pobrinuli su se fudbaleri Shakhtara koji su ostali neporaženi protiv Reala iz Madrida. Ukrajinci su u Varšavi vodili 1:0 do 95. minuta, a Kraljeve je spasio Rudiger.

Amar Dedić, fudbalski A reprezentativac BiH, sa Salzburgom je gostovao kod Dinama u Zagrebu, a meč je završen bez pobjednika - 1:1. Naš defanzivac odigrao je cijeli meč.

Identičnim rezultatom okončan je u duel PSG - Benfica.