Prekinuta serija
Reakcija Marinovića na prvi ligaški poraz na klupi Sarajeva
Sarajevo je u 21. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine doživjelo prvi ovosezonski poraz.
06.03.2021. u 21:09

Puni plijen sa Koševa odnio je Zrinjski, koji je slavio sa 1:0. Gol odluke dao je Juranović u 4. minuti.

Trener Sarajeva Vinko Marinović svjestan je da njegova ekipa nije previše napravila protiv Mostaraca.

- Odigrali smo izuzetno loše prvo poluvrijeme. U drugom smo pokušavali doći do prilika, imali smo posjed, ali nismo postigli gol. Kada ne pogodite, ne možete više ni očekivati - rekao je Marinović poslije prvog ligaškog poraza na klupi bh. prvaka.

Trener Zrinjskog Sergej Jakirović koji se može pohvaliti uspješnim startom, čestitao je svojoj ekipi na prikazanoj igri.

Podijelio utakmicu na dva dijela. Prvi dio do crvenog kartona gdje smo bili dosta bolji,  a poslije isključenja našeg igrača Sarajevo je krenulo ofanzivnije, sa Handžićem, ali mi smo se uspjeli odbraniti - veli Jakirović.

Sarajevo i Zrinjski ponovo će na istom stadionu u srijedu odmjeriti snage u četvrtfinalu Kupa BiH.