Premiership
Rashford u sudijskoj nadoknadi matirao Begovića za trijumf Uniteda
Crveni đavoli prekinuli su pobjednički niz Begovićevih Trešnjica koji je trajao šest utakmica računajući sva takmičenja
03.11.2018. u 15:47
Bournemouth - Manchester United 1:2

Fudbaleri Manchester Uniteda stigli su do šeste ovosezonske pobjede nakon što su u prvom susretu 11. kola Premiershipa s 1:2 slavili u gostima kod Bournemoutha.

Da ovo neće biti lako gostovanje za Crvene đavole potvrdio je Wilson kada je u 11. minuti poslije asistencije Stanislasa matirao De Geu za vodstvo Trešnjica i veliku radost domaćih navijača.

Ipak, u 35. minuti gosti su stigli do izjednačenja. Alexis Sanchez je uposlio Martiala, koji je matirao Begovića za 1:1.

Sve do sudijske nadokande rezultat se nije mijenjao, da bi u drugoj minuti nadoknade Marcus Rashford, koji je u 56. minuti zamijenio Juana Matu, pogodio za konačnih 1:2.