Kakav meč u Valenciji
Protiv Barce dosuđena tri penala, Katalonci na kraju slavili
Jose Luis Munuera Montero, sudija sa FIFA značkom, dosudio je večeras tri penala protiv Barcelone!
10.04.2022. u 22:53

Uprkos tome Katalonci nisu poraženi na gostovanju kod Levantea, a sjajan meč završen je pobjedom tima Xavija Hernandeza rezultatom 2:3.

Nakon blijedog prvog poluvremena koje je završilo bez golova, sve je prštalo u nastavku. Montero je u 52. minuti pokazao na bijelu tačku, a Morales je pogodio za 1:0. Dvije minute kasnije još jedan jedanaesterac, ali ovaj put Marti nije pogodio mrežu Ter Stegena.

Uslijedio je preokret Katalonaca. Aubameyang u 59. izjednačuje, a četiri minute kasnije Pedri pogađa za 1:2.

Novim uzbuđenjima svjedočili smo u finišu. U 83. minuti Montero je dosudio novi penal za Levante, a ovaj put Melero pogađa za 2:2.

I kada se činilo da će meč završiti bez pobjednika, ukazao se De Jong, koji je na ubacivanje Albe pogodio za 2:3.