Problemi u odbrani
Prije Igmana: Kada je Sarajevo posljednji put na Koševu primilo više od tri pogotka?
Fudbaleri Igmana jučer su u golijadi na Koševu savladali Sarajevo sa 4:2 u meču posljednjeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
29.05.2023. u 19:39

Poveli su domaći preko Vrančića u drugoj minuti, a Ramić je osam minuta kasnije izjednačio na 1:1. Za preokret Igmana pogodio je Hebibović u 14. minuti, Sarajevo je u 27. minuti eurogolom Mulalića stiglo do 2:2.

Novo vodstvo Igmanu donio je Ramić koji je u 39. minuti drugi put na meču matirao Šahinovića i stigao do 19. gola u sezoni.

Četvrti gol za Igman postigao je Denković u 68. minuti.

Zanimljivo, Sarajevo je posljednji put na Koševu prije duela sa timom iz Konjica primilo četiri ili više golova 2018. godine protiv Atalante (težak poraz Bordo tima rezultatom 0:8) u revanšu drugog pretkola Evropske lige.