Gol i tri asistencije
Povremeni Zmajevi: Sjajni nastupi Vrančića i Bajića
Riad Bajić i Mario Vrančić, dvojica povremenih fudbalskih A reprezentativaca BiH, odigrali su večeras sjajne mečeve za svoje klubove.
20.11.2021. u 21:51

Bajić je vodio Bresciju do gostujuće pobjede kod Vicenze u 13. kolu Serie B. Naš fudbaler upisao je dvije asistencije.

Vicenza je povela u 18. minuti kada je pogodio Proia, a potom je uslijedio preokret. Pogađali su Palacio u 21. i Bertagnoli u 40. minuti, a obojici je asistirao Bajić. Bertagnoli je u 81. povisio na 1:3, a konačan rezultat postavio je Giacomelli tri minute poslije.

Vrančić je u trijumfu Stokea protiv Peterborougha (2:0) postigao jedan i namjestio drugi gol, te je zaradio epitet igrača utakmice.

U trećoj minuti postigao je gol za vodstvo, a u petoj minuti sudijske nadoknade asistirao je za Tyresea Campbella koji je pogodio za 2:0.