Premier liga
Povratak gorkog okusa: Mourinhov Tottenham poražen na Old Traffordu
Drugi pogodak Rashforda, ovoga puta iz 49. minute sa bijele tačke, riješio je pitanje pobjednika u jednom od derbija 15. kola Premier lige
04.12.2019. u 22:25

U 15. kolu Premier lige Jose Mourinho se vratio na Old Trafford, stadion gdje je posljednji put radio trenerski posao prije negoli je nedavno na klupi Tottengama naslijedio Mauricija Pochettina.

Da bivši šef po dobrom ne pamtim povratak na Teatar snova pobrinuli su se fudbaleri Manchester Uniteda koji su večeras s 2:1 salvadali Spurse.

Već u šestoj minuti Marcus Rashford je pogodio za vodstvo domaće ekipe, da bi šest minuta prije kraja prvog dijela Dele Alli izjednačio rezultat.

Ipak, drugi pogodak Rashforda, ovoga puta iz 49. minute sa bijele tačke, riješio je pitanje pobjednika u jednom od derbija 15. kola engleskog šampionata.

Golove s utakmice Manchester United - Tottenham pogledajte OVDJE.

Leicester je s 2:0 porazio Watford, te je ostao na drugom mjestu na tabeli, s tri boda više u odnosu na trećeplasirani Manchester City.