Ocampos heroj Seville
Postigao jedini pogodak na meču, pa briljirao na golu
Fudbaleri Seville sinoć su u posljednjem meču 34. kola španske La Lige s 1:0 savladali Eibar.
07.07.2020. u 11:35

Heroj tima iz Andaluzije bio je napadač Lucas Ocampos. Jedini pogodak na utakmicu Argentinac je postigao u 56. minuti poslije asistencije Jesusa Navasa.

Ali tu nije bio kraj herojstvu Sevillinog napadača.

Naime, u sedmoj minuti sudijske nadoknade, nakon što je trener domaćeg tima obavio svih pet izmjena, povrijedio se golman Tomas Vaclik.

Kako češki čuvar mreže nije mogao nastaviti susret golmansku opremu zadužio je upravo Ocampos. Samo minutu nakon što je argentinski napadač stao na gol svog tima, Marko Dmitrović, srbijanski golman u sastavu Eibara, pridodao se napadu svog tima, odlično je šutirao, ali je sjajnom intervencijom Ocampos spriječio izjednačenje Eibara.