Sve za ljubav
Postigao gol pa zaprosio djevojku, a onda se ukazao sudija
01.11.2018. u 22:26

Fudbalsku utakmicu čileanske Primere Antofagasta - Everton obilježio je jedan zanimljiv detalj koji je obišao cijeli svijet.

Napadač Antofagaste Eduard Bello (23) postigao je gol već u drugoj minuti utakmice, da bi potom otrčao do tribine na kojoj se nalazila njegova djevojka. Eduard je kleknuo ispred nje sa prstenom i upitao je da se uda za njega.

Nakon što je Gabriela Brito iz Venecuele pristala, stadionom se prolomio veliki aplauz. Saigrači su aplaudirali, rivali također, samo je glavni sudija meča sa pokeraškim izrazom lica čekao da se Bello vrati na teren kako bi mu pokazao žuti karton.

Bello je postigao još jedan pogodak u finišu prvog poluvremena ali to njegovom timu nije bilo dovoljno za pobjedu. Slavili su domaćini sa 3:2.