Kraj odugovlačenju
Postavljen rok za Džekin transfer: Do kada Inter ima vremena da prihvati Romine uvjete?
Inter i dalje "razvlači pamet" svima jer ne pristaje na cijenu od 20 miliona eura, koliko Roma traži za bh. napadača
12.08.2019. u 13:48

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine sinoć je u prijateljskoj utakmici s Realom bio jedan od najboljih na terenu u ekipi Rome.

Vučica je savladala Kraljeve poslije boljeg izvođenja penala nakon što je rezultat na Olimpicu poslije 90 minuta igre glasio 2:2.

Dijamant je dobio veliki aplauz prilikom izmjene u 76. minuti. Fonseca ga je hvalio, no Inter i dalje "razvlači pamet" svima jer ne pristaje na cijenu od 20 miliona eura, koliko Roma traži za bh. napadača.

Izgleda kako u rimskom klubu polako gube volju za realizaciju Džekinog transfera, pa je, prema pisanju italijanskih medija, Vučica postavila ultimatum za Inter. Navodno, ukoliko Nerazzurri ne kupe Džeku do 15. augusta onda će bh. napadač ostati i dalje član Rome.