Pred povratak u Mostar
Posljednja provjera u Antalyji: Velež za devet minuta slomio Ukrajince
Fudbaleri Veleža u posljednjoj pripremnoj utakmici u Antalyji savladali su ukrajinskog premijerligaša Desnu sa 2:1.
14.02.2022. u 18:51

Tim Feđe Dudića Ukrajince je slomio za devet minuta.

Već u četvrtoj minuti za vodstvo Rođenih pogodio je napadač Nermin Haskić, a pet minuta poslije jedan igrač Desne trese vlastitu mrežu.

Ukrajinski tim uspio se vratiti u meč pogotkom pet minuta prije odlaska na odmor, ali su u nastavku mreže ostale netaknute.

Najbolju priliku za mostarskog premijerligaša imao je Tarik Isić u 73. minuti kada je zatresao stativu.

Velež je meč počeo u sastavu: Bogdanović, Radović, Zeljković, Bajrić, Ćosić, Pršeš, Dejanović, Anđušić, Zajmović, Haskić.

Mostarci su u Turskoj nadigrali ukrajinski Vares (3:2), kao i kazahstanski Akzhayik.

Ekipu Feđe Dudića već sutra očekuje povratak u Mostar, a u subotu generalka protiv Posušja na stadionu Rođeni.