Pao je Zrinjski
Pogledajte veliko slavlje fudbalera i navijača Veleža nakon trijumfa u derbiju
Pobjednika u duelu ljutih gradskih rivala, pred krcatim tribinama stadiona "Rođeni", odlučio je pogodak Denisa Zvonića iz 86. minute
19.10.2019. u 17:05

Fudbaleri Veleža slavili su u jubilarnom 50. gradskom derbiju protiv Zrinjskog s 1:0.

Pobjednika u duelu ljutih rivala, pred krcatim tribinama stadiona "Rođeni", odlučio je pogodak Denisa Zvonića iz 86. minute.

Kapiten Rođenih, koji danas nije bio među starterima, priliku je dobio u nastavku susreta i iskoristio je na pravi način. Zanimljivo da je upravo auto-gol Zvonića u meču drugog kola ove sezone PLBiH donio pobjedu Zrinjskom na stadionu Pod Bijelim brijegom.

Nakon posljednjeg zvižduka sudije Zorana Grbića uslijedilo je veliko slavlje fudbalera Veleža i navijačke grupe Red Army.