Duel 30. kola PLBiH
Pogledajte najinteresantnije detalje s meča Željezničar - Mladost
Pobjedu ekipi Amara Osima donijeli su Rodin i Krpić golovima u 77. odnosno 83. minuti utakmice
06.05.2019. u 15:57

Fudbaleri Željezničara su poslije preokreta s 3:1 savladali Mladost Doboj Kakanj u susretu 30. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gosti su poveli pogotkom Gedeon Guzine u 26. minuti, da bi u 37. minuti ostali s deset igrača na terenu nakon što je Xhelil Asani dobio crveni karton.

Do kraja prvog poluvremena isključen je i Edin Biber, pa je Mladost više od 45 minuta igrala sa devetoricom igrača.

Plavi su u finišu prvog dijela izjednačili golom Sinana Ramovića. Pobjedu ekipi Amara Osima donijeli su Matej Rodin i Sulejman Krpić golovima u 77. odnosno 83. minuti.

Cjelokupan izvještaj koji je pripremio portal 1921.tv pogledajte u ovom videoprilogu: