Plemići lideri: Sloboda poklonila pobjedu Zrinjskom, Čelik ubjedljiv
Plemići su slavili sa 2:0, a oba gola domaći su postigli poslije kardinalnih grešaka Tuzlaka
29.09.2018. u 17:50

Fudbaleri Zrinjskog nastavili su veliku seriju i pobjedom protiv Slobode u 12. kolu Premijer lige BiH preuzeli lidersku poziciju na tabeli.

Bar do večeras kada će svoj meč 12. kola igrati dosadašnji lider Sarajevo...

Plemići su slavili sa 2:0, a oba gola domaći su postigli poslije kardinalnih grešaka fudbalere Slobode, koji su domaćem timu bukvalno poklonili pobjedu. Prvo je Todorović pogodio u 45. minuti, a tačku na “i“ stavio je Bilbija u 81. minuti.

Čelik je pred domaćim navijačima deklasirao Krupu sa 3:1. Bevab je u 15. minuti pogodio za 1:0, a Dilaver je golovima u 53. i 63. minuti potvrdio trijumf Zeničana. Milanović je u 65. minuti samo ublažio poraz Krupe.

Mladost je golovima Boje (8) i Guzine (26) slavili na gostovanju kod Zvijezde 09, dok su Tuzla City i Široki Brijeg remizirali bez golova.