Uspješan debi
Pjanić ispraćen ovacijama, nakon pobjede poveo navijanje pristalica Bešiktaša
Fudbaleri Bešiktaša u subotu su upisali treću ovosezonsku pobjedu u Super ligi nakon što su s 3:0 savladali Yeni Malatyaspor.
12.09.2021. u 08:13

Važan podrinos pobjedi aktuelnog prvaka Turske u debiju za slavni tim dao je i fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić.

Bh. veznjak je u sedmoj minuti upisao maestralnu asistenciju koja je omogćila Michyju Batshuayiju da domaći sastav dovede u vodstvo.

Pjanić je igrao do 68. minute susreta, a prilikom izlaska iz igre dobio je velike ovacija sa tribina.

Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka uslijedilo je veliko slavlje igrača u "crno-bijelim" dresovima.

Njega je predvodio upravo bh. reprezentativac koji je sa terena poveo navijanje uz čuvenu pjesmu po kojoj su prepoznatljivi fanovi Bešiktaša.