Liga prvaka
Pjanić bolji od Ćivića i Kovačevića, Manchester United savladao PSG
Miralem Pjanić slavio je u duelu protiv dvojice reprezentativnih saigrača - Eldara Ćivića i Adnana Kovačevića.
20.10.2020. u 22:52

Njegova Barcelona na Nou Campu je savladala Ferencvaroš sa 5:1, a sva trojica Zmajeva bili su u starnim postavama. Kovačević je u 27. minuti nepropisno zaustavio Messija i skrivio penal kojeg je Argentinac pretvorio u gol.

Ćivić je u finišu prvog dijela dobio žuti karton, a zamijenjen je u 63. minuti. Pjanić je teren napustio u 76. minuti, dok je Kovačević odigrao cijeli meč.

Večeras je na terenu bio i Edin Višća koji je sa Bašakšehirom gostovao kod Leipziga. Domaći su slavili sa 2:0 golovila Angelina u 16. i 20. minuti. Višća je, kao kapiten, odigrao cijeli meč.

Lazio je u Rimu sa 3:1 savladao Borussiju Dortmund, dok su Manchester United slavio na gostovanju kod PSG-a - 1:2.