Prošli Borac i Zrinjski
Penali u Banjoj Luci i Mostaru odlučili četvrfinaliste
Zrinjski i Borac u četvrtfinalu Kupa Bosne i Hercegovine i to nakon penal lutrije
03.10.2018. u 19:11

Zrinjski i Krupa su u prvih 90 minuta odigrali 1:1. Za Plemiće je pogodio Laštro nakon prekid a u 54. minuti, izjednačenje gostima je donio Puzigaća golčinom iz slobodnog udarca. Prethodno je kod Zrinjskog isključen golman Soldo, a među stative je stao Brkić.

Upravo je Brkić junak tima Bake Sliškovića. On je u penal seriji zaustavio udarce Handžića i Puzigaće, a Plemići su u konačnici trijumfovali rezultatom 5:3.

Na Gradskom stadionu u Banjoj Luci u okršaju Borca i Radnika nije bilo pogodaka, a u penal lutriji s(p)retniji su bili igrači Borca koji su prošli dalje.

U četvrtinale su ranije prošli Sarajevo, TOŠK, Zvijezda Gradačac, Sloga Gronje Crnjelovo i Klis Buturović Polje.

U toku je meč na Tušnju između Slobode i Širokog Brijega.