Bizarno
Peh za Hrvata: Matirao Engleze, a onda se teško povrijedio tokom slavlja
Uhvatio se za lijevu nogu, a čini se da je u pitanju povreda zgloba ili tetive
24.06.2019. u 22:53

Mlada fudbalska reprezentacija Hrvatske remizirala je protiv Engleske u posljednjem meču na Evropskom prvenstvu u San Marinu.

Englezi su bolje otvorili utakmicu i poveli su u 11. minuti golom nelsona sa bijele tačke. Izjednačio je Brekalo u finišu prvog dijela, a na startu drugog poluvremena Maddison pogađa za novo vodstvo Gordo Albiona.

Za 2:2 pogodio je Nikola Vlašić u 62. minuti. Mladi veznjak moskovskog CSKA tokom proslave gola povrijedio se i morao je napustiti teren. Pao je na koljena s bolnom grimasom na licu. Uhvatio se za lijevu nogu, a čini se da je u pitanju povreda zgloba ili tetive. Zamijenio ga je Ivanušec.

Do kraja meča oba tima postigla su po jedan gol. Prvo je Kenny u 70. minuti osigurao treće vodstvo Englezima, da bi Brekalo svojim drugim golom u 82. minuti postavio konačnih 3:3.