Irska slavila
"Panenka" Troya Parrotta obilježila poraz bh. juniora
Utakmicu je definitivno obilježila "Panenka" koju je u 66. minuti meča izveo mladi fudbaler Tottenhama Troy Parrott
10.10.2018. u 22:52
Juniorska reprezentacija BiH poražena od Irske

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je poražena od Irske s 3:1 u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Poslije prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, domaćin kvalifikacione grupe 10 u drugom poluvremenu je s tri gola riješio pitanje pobjednika.

U periodu od 56. do 74. minute Irci su postigli tri gola, a utješni pogodak za selekciju Slavena Muse postigao je Mateo Božić u 78. minuti susreta.

Utakmicu je definitivno obilježila "Panenka" koju je u 66. minuti meča izveo mladi fudbaler Tottenhama Troy Parrott i tako s bijele tačke udvostručio prednost njegove selekcije.