Gol iz slobodnjaka
Ovako su poznati portali ocijenili nastup Krunića protiv Verone
Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić u gostujućoj pobjedi Milana na Veronom (0:2) odigrao je jednu od svojih najboljih partija u dresu Rossonera otkako je stigao na San Siro.
08.03.2021. u 17:51

Krunić je u 27. minuti susreta iz slobodnog udarca pogodio mrežu domaćeg sastava, da bi u 50. minuti Diogo Dalot postavio konačnih 0:2.

Za bh. reprezentativca ovo je bio drugi ovosezonski pogodak, ali prvi u 16 prvenstvenih nastupa, dok je jedan postigao u Evropskoj ligi.

Portal Sofascore.com je Krunića ocijenio kao najboljeg igrača utakmice, a za nastup protiv Verone Zmaj je dobio ocjenu 8,1.

I prema portalu Whoscored.com Krunić je bio prvo ime utakmice u kojoj je njegov Milan izborio 17. pobjedu u ovoj sezoni Serie A. Za nastup protiv Veron dobio je 8,5.

Već u četvrtak Krunića i njegove saigrače očekuje ozbiljan izazov kada u prvom susretu osmine finala Evropske lige gostuju na Old Traffordu kod Manchester Uniteda.