Fener se raspao
Olmo asistirao Hajroviću za drugi gol, pa zabio za 4:1
Hajrović je poslije asistencije Danija Olme pogodio za 3:1, da bi Španac nekoliko trenutaka kasnije povisio na 4:1
20.09.2018. u 22:23
Dani Olmo

Drugo poluvrijeme prve utakmice prvog kola Evropske lige između Dinama i Fenerbahčea nije počeo najbolje za Modre jer je Neustadter poslije dvije minute igre u drugom poluvremenu smanji prednost domaćina na 2:1.

Ipak, samo deset minuta kasnije Izet Hajrović je drugim golom vratio dva gola prednosti prvacima Hrvatske.

Drugom golu Hajrovića prethodila je greška i nesporazum u odbrani turskog velikana, nakon čega je Olmo proigrao bh. reprezentativca kojem je preostao lakši dio posla. Brzonogi Hajrović gostujućem golmanu Tekinu nije ostavio ni najmanju šansu.

Samo nekoliko trenutaka kasnije Olmo je sjajnu partiju krunisao pogotkom za 4:1.