Zahvalnost navijačima
Oglasio se mostarski Velež nakon derbija protiv Borca
U jednom od derbija 28. kola Premijer lige BiH fudbaleri Veleža i Borca podijelili su bodove odigravši 1:1.
30.04.2021. u 23:57

Brandao je doveo Rođene u vodstvo u 57. minuti, a konačan rezultat postavio je Vranješ golom iz jedanaesterca u 89. minuti.

Nakon utakmice oglasio se Velež, koji je zahvalio navijačima na podršci, s obzirom na to da klub prodao skoro 12.000 donatorskih ulaznica.

- Poštovani naši Rođeni, ovom prilikom Vam se još jednom zahvaljujemo na nezaboravnoj sedmici u kojoj smo svima pokazali zašto smo klub RAje, ljubavi, prkosa i ponosa.

Za utakmicu protiv FK Borac, broj kupljenih donatorskih karata u ovom trenutku iznosi 11.894!

Vi ste od srca podržali Rođene, a oni su srce večeras ostavili na terenu. Idemo dalje zajedno, do kraja, svi kao jedan... Mostar u srcu, Velež do groba - poručili su iz Veleža.