Odgovor na "prioritete": Navijači Reala zvižducima dočekali Garetha Balea
Velšanin je imao ispad tokom slavlja sa saigračima iz reprezentacije
23.11.2019. u 21:54

Navijači Real Madrida izviždali su Garetha Balea uoči večerašnjeg meča između Real Madrida i Sociedada.

Velšanin je imao ispad tokom slavlja sa saigračima iz reprezentacije Velsa, kada je plasman na EURO slavio sa nacionalnom zastavom na kojoj je pisali: Vels - Golf - Madrid - tim redom. Ocijenjeno je kako su to Baleovi pririteti, što je izazvalo bijes navijača Reala.

Stoga su večeras na Santiago Bernabeu stadionu zvižducima "pozdravili" Balea nakon što je oficijelni spiker najavio da će Velšanin biti na klupi Reala.

Ostale zvijezde Kraljeva, prije svih Sergio Ramos, Karim Benzema i Eden Hazard su dočekani sa velikim aplauzima.

Nakon prvog poluvremena rezultat 1:1. Gosti su poveli golom Williana Josea u 2. minuti, a izjednačio je Benzema u 37. minuti.